: cenník

Rovnako ako vy, aj vaša domácnosť je jedinečná, preto aj cena za nadizajnovanie Vášho inteiréru sa bude odvíjať na základe veľkosti priestoru a rozsahu prác, na ktorých sa individuálne dohodneme. Nasledovné ceny prosím považujte za orientačné.

1. krok: DIZAJNOVÉ PORADENSTVO: 50 €/konzultácia

Počiatočné stretnutie, analýza aktuálneho stavu interiéru, zadefinovanie Vašich potrieb a vkusu, odborné rady na zariadenie, oživenie, úpravu, resp. zmenu interiéru - odporučenie vhodných farebných kombinácií, materiálov a doplnkov, podľa najnovších trendov, výber interiérových prvkov zo vzoriek materiálov, katalógov.

Vytvorenie CENOVEJ PONUKY v závislosti od náročnosti zadania a veľkosti priestoru.


mám záujem

2. krok: GRAFICKÝ NÁVRH INTERIÉRU: 130 - 250 €/miestnosť

Po akceptovaní cenovej ponuky a pripísaní zálohovej platby na účet - PRÁCA NA GRAFICKOM NÁVRHU INTERIÉRU, priebežná koordinácia návrhu s Vašou predstavou. Výstupom bude dispozičné, materiálové a farebné riešenie vo forme 2D pohľadov a 3D vizualizácií priestoru (2-3 pohľady) dodané v elektronickej podobe.


dopyt na cenovú ponuku

3. krok: REALIZÁCIA INTERIÉRU: cena individuálna podľa rozsahu prác

Na základe finálnej verzie návrhu interiéru poskytnutie podpory pri realizácii interiéru - odporučenie vhodných dodávateľov a zhotoviteľov, spoločný nákup zariadenia do Vášho nového interiéru, dekorovanie interiéru prostredníctvom doplnkov, dizajnových kúskov, umeleckých diel, aranžmánov.


dopyt na cenovú ponuku

ďalšie položky cenníka:

Pri projektoch, kde sa nedá odhadnúť časová náročnosť, sú účtované služby na základe odpracovaných hodín.


 

odber noviniek