: šanca na nový život


Aj tak by sa dal nazvať tento projekt. Po partnerskej kríze sa klientka potrebovala rýchlo presťahovať a vytvoriť nový domov pre seba a svoje dve deti. Mini domček v radovej zástavbe, tesne pred dokončením stavebných prác a zároveň neďaleko pôvodného bydliska, sa javil ako ideálne riešenie. Na prízemí vstupná hala, toaleta a kuchyňa s obývačkou, na poschodí spálňa, kúpeľňa a detská izba.
Pani domu mala jasnú predstavu o budúcom vzhľade zariadenia interiéru. Zároveň bola naklonená novým nápadom, z ktorých mnohé sme už zrealizovali a niektoré ešte čakajú na správny čas.

Keďže deti túžili po samostatných izbách, vyriešili sme to predelením pôvodného, nie príliš veľkého priestoru určeného na jednu izbu a vytvorením samostatného vchodu. Vznikli dve malé izby s veľkou výzvou – zariadiť ich tak, aby v nich bol dostatok miesta pre všetky potreby dieťaťa a zároveň nezapratať už aj tak malý priestor. Pričom bolo treba využiť aj existujúci zariaďovacie predmety z pôvodného domu. Aby sme mohli vytvoriť plnohodnotnú izbu pre chlapca, museli sme stavebne upraviť aj priestor nad schodiskom. Tak vzniklo miesto nielen na posteľ, ale ja skriňu. Vzhľadom na malú veľkosť detských izieb, bol nábytok navrhnutý a vyrobený na mieru. Vizualizácie zachytávajú detaily, ktoré izby oživia ale nezaťažia. Veď posúďte sami.


 

odber noviniek