: obľúbené kúsky

DJECO

Rada pracujem s produktami francúzskej značky Djeco.

Možno ich poznáte, nakoľko sa nedajú pre svoj výnimočný dizajn prehliadnuť. A ak ste ich ešte nezaregistrovali, určite si ich všimli vaše deti, keďže dominantou tejto značky sú kreatívne hračky a hry pre deti rôznych vekových kategórií, ktoré zábavnou formou rozvíjajú detskú fantáziu, motorické zručnosti, logické myslenie.

Málokto však vie, že ponúkajú aj nádherné interiérové dekorácie a tapety vhodné predovšetkým do detských izieb. Rozžiaria nielen izbičku vášho dieťaťa ale aj jeho oči :-).


LD SEATING

Firma LD Seating je popredným  výrobcom sedacieho kancelárskeho nábytku v strednej Európe. Málokto však vie, že ponúka aj zaujímavý a predovšetkým kvalitný bytový sedací nábytok. Kvalitný v zmysle, že aj pri bytovom sedacom nábytku dodržuje rovnako prísne kvalitatívne normy vyžadované pri nábytku určenom do kancelárií, čo z neho robí luxusný nábytok, ktorý vydrží.

Stolička SUNRISE z ich produkcie ma očarila na „prvý posed“. Teda – ešte predtým samozrejme upútala môj zrak. Decentný a zároveň elegantný vzhľad, ladné krivky opierky kopírujúce chrbtovú krivku, dubové jemne vyšikmené nohy len podčiarkujú jej retro dizajn.  Ani sa mi nechcelo z nej vstať – musela som ju mať – hneď 6-krát! A slúži nám doteraz. Pravidelne zostávame pri stole, hoci večera je už dávno zjedená - celá rodina vysedávame, debatíme a vychutnávame spoločné chvíle. Ľahký recept na rodinnú pohodu, čo myslíte? :-).

Kreslo Flexi je výnimočným spojením sviežeho dizajnu a komfortu založeného na výbornej ergonómii a flexibilnom operadle. 4-ramenný hliníkový kríž podstavca len podčiarkuje jeho eleganciu a hojdacia mechanika zabezpečí maximálne pohodlie. Celá produktová rada je variabilná, čo sa týka materiálov, podnoží, výšky opierky... Tento kvalitný český výrobok dokonca získal ocenenie Nábytok roku 2015, ktoré udeľuje Asociácia českých nábytkárov. Žiaľ, zatiaľ nie som hrdou majiteľkou tohto „krásavca“, ale predstava, ako v ňom čítam knihu a popíjam kávičku, mi nie a nie zísť z mysle.

Mám záujem o cenovú ponuku


 

odber noviniek